| Karla_Mary_2000 a întrebat:

Cum scapi repede de herpes? In cate zile dispare?

Răspuns Câştigător
| IouDen a răspuns:

Cumpără-ți o cremă de gălbenele, în maxim 2-3 zile dispare. Fundă?

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

In 2-3 zile dispare, i-ati de la farmacie o crema. Era una buna dar am uitat cum se numeste

| Lisiele a răspuns:

Depinde de corpul tau in cate zile dispare herpesul,dar poti incerca sa-ti sugi o suvita de par,pui o suvita de par pe herpes si o tii in gura,sau te poti sterge de cate ori ai ocazia cu gulerul de la haina,stergi herpesul dinspre exterior,inspre interior sau poti lua pastile pentru asta,se gasesc in farmacie,dar, cel mai repede trece cu saliva altuia, adica prin sarut.(Astea toate daca herpesul e la gura, daca nu, ar fi bine sa specifici unde ai herpes)