| Psihiatra a întrebat:

Cum scapi de herpes?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu scapi de el, cel mai bine îl tratezi până la o nouă recidivă.
Tinctură de propolis, herpestop, compeed (plasturi antiherpetici), aciclovir (zovirax), etc.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Pune niste pasta de dinti pe herpes si lasa acolo sa-l arda, mai pe seara mai speli acolo zona si pui din nou pasta de dinti si lasi pana dimineata, o sa treaca o sa vezi, iar daca trebuie sa mergi la scoala si nu vrei sa se vada urat cumpara plasturi din aia mici si rotunzi speciali pentru herpes

| RUMBURAK a răspuns:

Exista o alifie la farmacie.in 2-3 zile dispare.nu stiu cum se cheama in Romania dar te duci si intrebi la farmacie.imposibil sa nu aiba.sanatate maxima.

| DiannaDia a răspuns:

Pai sunt niste bilute mici si albe dulci! sper ca te-am ajutat funda?

| Kiyy a răspuns:

Cumpara'ti tub de crema " aciclovir " e foarte bun happy eu am scapat imediat de el : ) { sper ca ti'am fost de ajutor. PuP :* }

Întrebări similare