| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Cum trebuie sa arate pentru voi fata/baiatul perfect(fizic) love struck :X!

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai sa fie un pic dus pe la sala. Sa aiba macar 1.75 in rest la culoarea parului, culoarea ochilor, tunsoare, nu ma intrereseaza. Vreau doar sa nu fie un obez sau un pitic.

| laura23 a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine este...:x
http://images4.fanpop.com/......00-333.jpg

| mgtow a răspuns:

Oare mai exista asa ceva? Ramane de vazut: sa ma iubeasca sa arate cat de cat, sa-mi placa de ea si ei de mine apoi sa traim fericiti.

| dianamariana2001 a răspuns:

Buna, ochii crapui, par saten, inalt, normal la grasime, sa fie amuzant si grijuliu...

| Doηηa a răspuns:

Înalt,slab și binenţeles frumos.

| yasana a răspuns:

Sa fie inalt, sa aiba parul putin mai lung, sa fie blond, sa fie sincer, sensibil etc.

| cila1995 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa fie prezenti niste sinisori kear si vestimentatia kear daca fata e urita vestimentatia o indreapta dar sa presupunem ca fete urite nu exista fiecare sunt frumoase in felul lor.ar fi bine si ca dinti sa fie intregi caci in ziua de azi intilnesti multi oameni tineri carora li e greu sasi repare dintii si cam atit sper sa te ajute

| bloodyhell a răspuns:

Sa asculte rock sau macar sa nu asculte manele sau ina sau vrajeli din astea(stiu c-ai scris fizic dar e important pentru tipul perfect).sa aiba breton sa nu fie foarte slab.sa fie inalt ca si eu sunt.sa aiba parul mai cret asa si ochii albastrii si sa se imbrace normal.

| larisadada19 a răspuns:

Eu mi-am gasit baiatul perfect happy. Mie m`i se pare normal ca baiatul sa fie putin mai inalt, sa nu fie prea plinut, mie nu prea imi plac blonzii, saten da, dar blond blond nu.