| danylove37 a întrebat:

Fetelor...cum trebuie sa arate baiatul perfect? dar la voi baieti.cum trebuie sa arate fetele.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E sa arate asa cum sunt doar in lume vezi diverse tipuri de persoane chiar daca odata imi va veni vremea sa ma bag pe fir cu una o ignor si nu stiu cum va arata.

| Vizitiul a răspuns:

Alliwtsa- Aici iti dau dreptate! Cum sa existe baiatul perfect pe timp de criza!? E imposibil...

| AnonimA a răspuns:

happyBuna nu am un barbat ideal in minte adica stiu ca asa ceva nu s va putea nici odata I don't want to see

dAR totusi thinking sa ma iubeasca sa ma respectelove struck

Si e idealsmug

bafta

| Marynna a răspuns:

Pai,eu nu prea pun pret pe aspectul fizic,bine, asta nu inseamna ca nu conteaza deloc pentru mine, dar conteaza mai mult interiorul decat exteriorul.So,baiatul perfect pentru mine trebuie sa fie amuzant,intelegator,sincer,fidel,poate si putin nebunlaughing,romantic

Visul oricarei fete, ce pot sa zic...dar stii bancul ala, cum se numeste un baiat cu calitatile enumerate de mine mai sus? Un ZVONlaughing

| AndaWest a răspuns:

Nu exista baiatul perfect asa cum nu exista fata perfectahappysi e ceva normal, doar sntm oameni

| Alexander21 a răspuns:

In cazul meu,nu exagerat de slaba, nici exagerat de grasa.Un pic de burtica daca are sau, sau putin mai slabuta merge.Si normal, un pic de sani, nu scandura.Sa aiba parul lung, nu scurt, sau periuta.Sa se imbrace adecvat, nici provocator, dar nici aiurea.Sa nu se machieze exagerat, si sa stie sa accepte o gluma, si sa gandeasca matur.Ca poate arata bine, daca ce scoate pe gura e numai prostie.Sau te inseala la greu...

| NoChanceForUs a răspuns:

@Marynna,ce te faci daca baiatul visurilor tale care sa aiba toate acele calitati(si care sa te si iubeasca) are o mana sau un picior lipsa si o taietura adanca in obrazul drept plus incisivii crapati? Unde iti va fi dragostea?

| Leon a răspuns:

Femeia ideala e cu bani multi si incuiata la cap... sa poti sa o fraieresti sa ii iei banii. heheeee

| alliwtsa a răspuns:

Baiatul perfect? nu existalaughing
dar ceva care s-ar apropia de perfectiune:
-dragut si cu un simt al umorului dezvoltat,inteligent,iubitor,protector,simpatic, dulce, nici cuminte nici vagabondlaughing
...off...nujtu acum cum sa-l descriu mai bine in cuvintelaughing

| DenizaVonDe a răspuns:

Baiatu perect...sa fie romantic, sa ii arate iubitei/prietenei ce simte prin cadouri si saruturi. dar totusi sa nu o sufoce cu dragostea, insa nici sa o ignore, pentru ca extremele nu ajuta!

| Dayana06011999 a răspuns:

Pai sincera sa fiu baiatul perfect la mine ar arata cam asa:inalt, ochi caprui sau verzi:X, mai mare decat cu mine cu max 2-3 ani,frumos,glumet,iubitor.dar sincera sa fiu ca sa intelegi mai bine, iubitul meu e perfect(sti tu la cine ma refer), cam asa mi se pare mie baiatul perfect:*tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe mitraliera incarcata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice caz mai inalt ca minelaughing)sa fie ok ca fizionomie.sa nu fie vreau gras libidinos...si sa fie tare in ciocanlaughing)