| Kindly a întrebat:

Cum trebuie sa arate baiatul perfect? (ochi; corp; par etc.)

11 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu exista baiatul perfect!
Toata lumea are defecte:p E stupid sa visam la perfectiune.

| sasha a răspuns:

Ca mine.laughing)) ce modest sunt, nu-i asa? tongue laughing hai ca intrebarea asta chiar am sa o urmaresc

| Angiutssa a răspuns:

Sa fie baiat in primul rand.
Culoarea ochilor:Ce conteaza? Daca are ochi si vede cu ei e foarte bine.
Parul:nici scurt, nici lung.Culoarea nu conteaza(sa nu fie roz), poate sa fie si cret si drept
Corp:Nici Gigi muschi, nici "sunculos", cum zice o prietena de-a mealaughing. Sa fie bine proportionat.
Imbracaminte:Sa nu se imbrace stil emo.sau cocalarlaughing
Aaa da.si trebuie sa aiba un zambet misterios, dulce. day dreaming

| Daniella13 a răspuns:

Cred ca fiecare ne imaginam un baiat "perfect" dupa placul, gusturile si ideile noastre. Nu exista baiat perfect, persoana perfecta' cu totii avem calitati cat si defecte. Eu iti poti expune viziunea mea, dar s-ar putea sa nu fi deloc de acord cu mine. deci...

| gabryel a răspuns:

Interesanta intrebarea asta, dar oare caracterul mai conteaza pentru fete in zilele noastre? cred ca nu...

| Kindly explică:

Ioi. nu am intrebat daca exista baiatu perfect. ci cum arata dupa voi baiatul perfect laughing. da mno.

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Caracterul il las pe alta data, acum o sa-ti spun numai fiziculhee hee :
Este inalt, bine facut (dar nu ma refer sa fie ca cei ce fac culturism...laughing), este brunet, cu ochii albastrii sau verzi, chiar si caprui.Fizionomia fetei sa fie in ansamblu cu corpul si cam atat...
Bye!`:*

| heartgrenade a răspuns:

Cand am tocuri sa fie mai inalt ca mine. undeva in jur de 1. 80, slab, fara muschi sau alte chestii din astea, parul brunet (adica negru) sau blond deschis, nu satenul ala pe care-l are toata lumea, parul de preferat mai lung, da' nu ma deranjeaza nici scurt, obrajii rosii, eventual pistrui, ochii albastri sau verzi.si sa se imbrace gen ...habar n-am oricum... sa nu poarte sandalelaughing

| madalina_5722 a răspuns:

Paii...depinde de gustul fiecaruia.doar sti ca gusturile nu se discuta. dar dupa parerea mea baiatul perfect trebuie sa aiba:
ochii: verzi cu siguranta
corpul: sa arate bine, nu trebiue sa aiba corp lucrat neaparat dar in nici un caz sa aiba burta.
culoarea pielii: mai creol asa dar nu foarte creol
parul: pai ceva GEN justin bieber(de preferat ceva in genul lui)
culoarea parului:castaniu
stil de imbracaminte: ceva gen jutin bieber :)
mi. a placut intrbarea. te rog daca poti sa raspunzi la intrebarile mele http://www.TPU.ro/......-acele-cu/ si http://www.TPU.ro/......hestii-din astea-si-cand-ma-uit-dupa aia-la/

| Beibiii_7101 a răspuns:

Depide de gustul fiecaruia. Mie una imi plAce sa fie inalt, blondutza/brunet nu contoh go on, slabutza (nici foarte)laughing, ochii albastrii, sa se imbrace super misto:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi : caprui ca alfel nu sunt sanse sa ma indragostesc de el.
Corp : nu ma omor dupa patratele, muschi si chestii de genu chatterbox, am fost cu tipi de genu si chiar nu asta ma atragea la ei.
Par : drept, scurt, saten [deschs, inchis cum o fi laughing ]
Zambet : dulce
Sa nu fumeze.
Sa nu fie obsedat de CS frustrated sau alte jocuri de genu.
Sa nu fie prea atras de motociclete.
Sa fie amuzant si multe altele.