| Cosmina361 a întrebat:

Curând e balul bobocilor și nu știu ce sa port la after. Se tine întrun club! Ar trebui sa ma îmbrac respectiv locației sau elegant, fiind bal?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La balul bobocilor mergi imbracata clasic si elegant. Nu se schimba nimeni dupa balul bobocilor, toata lumea ramane imbracata elegant, pana la sfarsitul evenimentului.

| giulia283 a răspuns:

E un bal imbracate elegant ca nu dansezi la bara ca sa te imbraci comform locatiei.

| narcuz a răspuns:

In rochie scurta, pana deasupra genunchiului. merge si pentru bal si pentru club

| Cosmina361 explică:

Sa fie rochie lunga pana în pământ? As avea ceva de genul cu bustul și mânecile din dantela, e neagra rochia și vine super bine sau ceva scurt, o rochie scurta? Largă sau strâmtă?