| Prenume a întrebat:

In curand o sa fie Balul Bobocilor. Sunt in clasa care il organizează, ar trebui sa ma imbrac in rochie sau ceva elegant? Si verisoara mea, intr`a 9a, nu este concurenta, dar ar fi dragut daca ar avea o rochita gen cea pe care a avut`o la banchetul dintr`a 8a, nu? happy

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Un site de unde poti sa te inspiri, dar sa si cumperi : http://www.rochiirochitesifustite.ro/home! Avand in vedere ca faci parte din organizare cred ca ar trebui sa arati foarte bine, sa fii un exemplu pentru fetele participante la miss!

| Bratzz a răspuns:

Pai nu credhee hee pentru ca balul e toamna, banchetul vara, etc. rochia trebuie sa fie adecvata anotimpului de toamna, dinyr-un material mai gros, nu o rochie fina de varawinking Ciuuuus apropo nu e neaparat sa te imbraci in rochie, dar asa ar fi mai prezentabil :*

| Prenume explică:

Nu ma refeream la material... voiam sa spun o rochita mai draguta, mai eleganta. Am putea purta o rochita gen http://www.misspretty.ro/images/prods/tn3_rochie_flori_curea_1.jpg? Una dintre noi...