| Analiaa a întrebat:

:* daca am parul drept dar cu putin volum pot sa imi fac un breton cam asa? : http://lumeablondelor.ro/wp-content/uploads/2011/01/25.j pg l-as mai intinde cu placa... :* cel mai bun raspuns fundoiii!

Răspuns Câştigător
| AndraAlee a răspuns:

Buna Analiaa! Cu siguranta ti-ar sta bine, deoarece ai parul drept si cu breton merge. Asta e parerea mea. Dar daca te razgandesti, faci breton intr-o parte.Si asa arata bine.

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Nu e nicio problema la breton daca parul nu are volum, ii zici sa-l faca mai gros. Un singur lucru, NU face prostia sa ti-l faci cu placa! Iti va sta oblic cu fruntea ceea ce nu se vede prea bine. Mai bine il tapezi putin pe dedesubt.

| Analiaa explică (pentru Mangustă):

Http://img.md.buc.cmestatic.com/media/images/460x/Nov2012/60689273.jpg cam asa seamana parul meu! putin mai ondulaat

| Mangustă a răspuns (pentru Analiaa):

Mai bine indreapta-l cu peria dupa baie. Acum nu zic ca se aplica chiar la toti, dar aia a fost experienta mea si nu vreau s-o mai pateasca cineva.

| Tigerauge a răspuns:

Da cred ca ti-ar sta bine mai ales daca ti-l faci cu placa :d