| minime3 a întrebat:

Buna! Daca am sprancenele negre, merge sa imi fac o culoare mai deschisa la par? Adica nu negru? Acum sunt vopsita negru, dar culoarea mea naturala a parului e castaniu. Stiu ca poti sa-ti faci parul cu 2 nunate mai inchis, sau mai deschis. Asadar? Dau funda celui mai elaborat si explicit raspuns. Multumesc!

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E cam vag spus negru, castaniu sau alte nuante.Trebuie sa alegi tu in functie de subtonul pielii tale si de trasaturile fetei.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ai vazut atatea femei blonde pe strada, cate din ele si-au decolorat si sprancenele? Cred ca 1%. Asta pentru ca nu prea conteaza, se poarta sprancenele naturale, nu e obligatoriu sa le schimbi si pe ele

| Sistemulxxl a răspuns:

Fa-te roscata! Culoarea roscata,, prinde''orice femeie. Sa vezxi succes la barbati. Toti vor crede ca esti focoasa!

| Elena093 a răspuns:

Poți să-ți vopsești și sprâncenele