| Bybby14 a întrebat:

daca dau comanda la avon ca reprezentant si intarzii vreo 2-3 saptamanii cu banii, ce penalitati vor fi? funda primului raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| mikep a răspuns:

Posibil,salariul sau ce-ti da tie colo va fi micsorat cu 20-30%!
In cel mai rau caz, dar obishnuit vei primi o mustrare si te vor lua la intrebari -de ce ai intirziat cu plata?! Funda?happy

1 răspuns:
| swgirl a răspuns:

2-3 saptamani? eu in 3-4 zile am avut cativa lei (10-20) din cate stiu eu este 13 lei pe zi, dar nu se aplica din prima zi. a 2-3 a banuiesc.in orice caz, 2-3 saptamani sunt exagerate!