| drkblack09 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant AVON.
Cum adica discount? Adica iti face reducere la comanda ta sau iti da banii in mana?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica tu, ca reprezentat Avon, daca vei dori sa cumperi produse de la Avon, vei avea reducere (discount) la acele produse. Adica tu vei plati mai putin decat clientii obisnuiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici cum,
http://www.claudia09avon.eu/inscrieri/?gclid=CNGf-b-5k7gCFQRc3god61QA4A
Te pup!

| 8mariastar a răspuns:

Discount-iti face reducere la produsele comandate, pentru o persoana cunoscuta

| LeMike a răspuns:

Discount=reducere de preț pentru un cumpărător anumit, în anumite condiții de achiziționare a mărfii
adica din ce vinzi iti mai raman si tie bani!

| Avon053 a răspuns:

Pentru inscriere trebuie sa suni la 0736953215

| florinuka a răspuns:

Uita iti dau un exemplu ai o comanda de 720 lei iar tu nu platesti de cat 400 lei restul 320 sunt ai tai iar cand te inscrii la primele 4 comenzi plasate daca pui de suma respectiva cat trebuie primesti si roduse cadou. id-ul meu florina_felicia99@yahoo.com daca vrei sa afli mai multe eu sunt lider AVON daca vrei iti pot face chiar eu inscrierea astet raspuns happy

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate, daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.O sa platesti comanda mai putin si banii ii tii tu.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| AnaMaria1957 a răspuns:

Spre exemplu ai o comanda de 500 lei iar tu ai dicount de 20%, 20% din 500 inseamna 100lei, asadar tu scazi din comanda ta 100 lei si vei plati doar 400.Restul banilor raman la tine sau iti poti comanda produse de la ei in valoare de 100 lei. Sper ca te-am ajutat! kiss