| Selene1990 a întrebat:

Daca imi cumpar bicicleta de fitness pentru ce este benefica mai exact? Ajuta si la modelarea fundului? (sunt slaba si vreau muschi definiti,tonifiere,nu grasa, nu am nevoie de slabire) Multumesc!

1 răspuns:
| papucicu a răspuns:

Depinde cat o sa practici la ea. Eu am si e f buna pentru fund, coapse si gambe. O sa ti se dezbolte destul de mult muschii de la picioare mai ales gambele daca pui rezistenta mare(ceea ce nu cred ca vrei). De cand am inceput eu am observat ca mi s.au definit mai bine muschii hehe