| Selene1990 a întrebat:

Daca imi cumpar bicicleta de fitness pentru ce este benefica mai exact? Ajuta si la modelarea fundului? (sunt slaba si vreau muschi definiti, tonifiere, nu grasa, nu am nevoie de slabire) Multumesc!

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Ciclismul este un sport cardio care te ajuta sa slabesti. Dca afaci de performanta sau oricum foarte mult o sa faci si muschi dar pentu tonifiere nu e cea mai buna alegere. Incerca sa lucrezi cu gretutati, la sala.

| LoriLoL a răspuns:

Pentru tonifierea muschilor mai degraba faci sport..de ex kangoo jump! merita