| Selene1990 a întrebat:

Daca imi cumpar bicicleta de fitness pentru ce este benefica mai exact? Ajuta si la modelarea fundului? (sunt slaba si vreau muschi definiti,tonifiere, nu grasa, nu am nevoie de slabire) Multumesc!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai benefica este o banda de alergat decat bicicleta care nu face mai nimic[am avut si stiu]

| Myyy3 a răspuns:

Doamnesad.1 Mai bine mergi la o sala, acolo nu faci de capu tau si 2 du-te la alergat afara.

| GheogheIonut a răspuns:

Depinde cum o folosesti. eu am cumparat una de pe http://bicicleta-fitness.ro/ si o folosesc zilnic. dupa 3-4 saptamani au inceput sa apara si rezultatele.