| Roxana1990 a întrebat:

Daca merg la aerobic pana la vara adica 5 luni, de cate 3 ori pe saptamana credeti ca voi scapa de solduri si de fund, chiar si de celulita voi ce credeti.Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Da, trebuie sa faci mult sport si sa tii si o gura de slabire si se vor vedea rezultatele in cateva luni.

| frumusicclaudic a răspuns:

Eu spun sa nu te mai duci sa sa te duci la masaj si seara sa iti dai cu crema de ardei si sa masezi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. o sa scapi in cateva luni (cam 3 luni) daca te tii de sport.

| deedee_8607 a răspuns:

In loc sa mergi la sala apucate de un sport (bascket, handball, volei, etc.) ceva care iti place ...ar fi mai util decat sa mergi la sala

| smekeryta_1347 a răspuns:

Sinker? eu zic ca nu mai bine ai tine si o kura de slabire nu foarte grea adica cu foarte putina paine, foarete putine dulkiuri, foarte multa apa si foarte multe salate! eu zic sa inkerki! sukkes!