| eueueueye1111 a întrebat:

Bună, dacă mi-ați răspunde aș fii tare recunoscătoare.
A mai folosit cineva gelul epiduo și crema cu spf 30 de la roche posay? pentru acnee?
A dat rezultate?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu an folosit gelul, dar, văzând Ingredientele și citind despre el, da rezultate. Scrie pe internet epiduo gel reviews sa vezi mai multe păreri de la persoane, dacă in romana n-ai găsit.
Ceea ce voiam sa zic, de asta am vrut și sa răspund la întrebare, folosește SPF 50, e prea mic de 30.

| Nirvanaaa a răspuns:

Epiduo e bun si da rezultate, e prescris des de dermatologi.
De Roche Posay iti zic sincer ca nu am testat și nu am vreo idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit, deoarece nu am avut niciodată acnee.