| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Daca sambata am comandat niste ochelari de pe site-ul Okazii.ro...si am dat adresa numele si tot cam in cate zile vor veni?
App... e serios site-ul asta sau?
Funda pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Daca este prin posta romana va ajunge pe miercuri, joi cel tarziu ...sambata posta nu lucreaza.
Daca ai vorbit cu vanzatorul sa il trimita cu curierat care sambata au program atunci ar trebui sa ajunga astazi.
Cat despre seriozitatea site-ului ce sa i-ti spun decat ca site-ul este foarte serios dar aici este vorba despre userul de la care ai cumparat ...fiecare user are un punctaj dat de catre ceilalti cumparatori-vanzatori care au facut tranzactii cu el si in functie de calificativele alea afli cat de serios este fiecare!
Te sfatuiesc ca de acum incolo sa eviti sa cumperi ceva de la distanta de la useri cu calificative putine sau care are calificative negative dai clic pe numele lui si vezi ce comentarii are la acele calificative!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Site-ul este serios dar nu stiu daca persoana de la care cumperi este serioasa! Pe ocazii.ro poate vinde oricine, orice ...si tu daca vrei sa vinzi ceva poti vinde acolo pe ocazii daca iti faci un cont!
Site-ul este un portal de licitatii online gratuite din Romania, unde poti sa vinzi online sau sa faci cumparaturi online! Predomina produsele la mana a doua! Deci analizeaza persoana de la care ai cumparat, acolo in pagina cu ochelari in dreapta sus iti da detalii de vanzator! Bafta!

| SabinaRsT a răspuns:

Eu am comandat de pe accelasi site cizme si mi-au trimis ziare.straight face deci nu e serios. acum depinde de la persoana la persoana