| DianaDiaa a întrebat:

Daca vreau sa-mi dau forma la sprancene cat ma mai costa?
Sunt din Pitesti. Daca stiti vreun salon bun ar fi excelent.

4 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Nu conteaza daca tu vrei sa te pensezi sau sa iti schimbi forma sprancenelor, este aceiasi chestie.Mai mult de 15 lei in nici un caz! Si legat de forma, forma ti-o da cosmeticiana dupa fizionomie.

| DianaDiaa explică (pentru Camelisa):

Am fost azi si m-a costat 15 dar am intrebat in alta parte si cerea 30. ciudat

| Camelisa a răspuns (pentru DianaDiaa):

Doamne ce prostie!
Si pana la urma? ce ai rezolvat?

| DianaDiaa explică (pentru Camelisa):

Pai am fost le-a rezolvat laughing si o sa ma mai duc mai tarziu cand o sa creasca intr-un colt ca le vreau mai subtiri