| ionelaandreea23 a întrebat:

Buna fetelor! Cam cat credeti ca ar costa la salon sa imi dea forma la sprancene prin pensat?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Buna, depinde de salon.Serviciile de obicei sunt intre 50-150 de lei.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde de salon si de oras.Gasesti preturi cate vrei daca dai un search pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa mergi la un salon de calitate, pretul pot ajunge cam pana la 100 maxim 200 de lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 lei

| raulicafarafrica a răspuns:

Sunt destul de sigur ca ar trebuie sa coste intre 0 si 100000 lei daca gresesc sa ma anunti.

| Smaranda01 a răspuns:

Buna depinde de salon dar eu zic ca intre 60 si 130lei