| Ziiziii a întrebat:

Bunahappy Dati-mi va rog cateva idei cum sa ma tund puppy dog eyes Si poze daca putetipuppy dog eyes Vreau un look nou straight face (sunt tunsa in scari si am un "breton" putin mai lung care imi acopera ochiul drept ) big grin deci, ce look nou sa-mi fac? Avand in vedere ca la breton nu vreau sa renunt deloc big grin

2 răspunsuri:
| Ralluka1 a răspuns:

Pai poti sa e tunzi ca sore..iti va sta foarte bine :*:*. Pupici

| Ziiziii explică (pentru Ralluka1):

Dar eu nu vreau sa renunt la parul meu straight face Il vreau tot asa lung, dar mai vreau sa tai putin din elstraight face nici chiar ca Sore sau Miley :-&