| alexutza071 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine... dati-mi va rog niste idei cum as putea sa ma tund.am fost tunsa in scari si mi-a stat foarte bine, dar acum vreau sa-mi schimb putin look-ul.am fata ovala si sunt creata.eu m-am gandit ca as putea sa ma tund in scari si sa imi fac breton intr-o parte.astept parerile voastre si sugestii.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| mady04 a răspuns:

Pai eu sunt tunsa gherute si am breton intr-o parte mie imi place cum imi sta big grinhappy cerd ca ti-ar sta bine >big grin