| miha90z a întrebat:

dau fundita!
Acum o saptamana m-am inscris ca reprezentant Oriflame si aseara am dat prima mea comanda. Eu locuiesc in Bucuresti si am ales ca punct de livrare sediul de la Unirii. Intrebarea mea este : trebuie sa ast un e-mail de comfirmare cum ca a ajuns comanda sau ma pot duce azi sa o ridic? Si in general cand te duci sa ridici comanda cum se procedeaza? dai numar de client, buletinul si dai o semnatura?

4 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Cel mai bine era, daca ai peste 18 ani si 8 clase sa faci curs de coafeze si aveai comenzi cu ghiotura asa o sa tragi targa pe uscat si motanul de coada www.cursuricalificare.com

| miha90z explică (pentru Maidanezul):

Daca aveam nevoie de sfaturi in privinta unui job sau ceva asemanator il ceream. Eu am pus o intrebare legata de o comanda la Oriflamewinking intelegi?

| Maidanezul a răspuns (pentru miha90z):

Bafta soro eu am vrut sa dau o idee ca am si eu la bloc o tinara reprezentanta la avon si,,,

| Reek54 a răspuns (pentru miha90z):

A 2-a sau a 3-a zi trebuie sa te duci sa ridici comanda, nu se poate sa te duci in aceeasi zi, oricum iti recomand sediul central din Baneasa acolo daca dai comanda de ex. astazi, te duci maine dupa ora 2 si o iei sigur, acolo te duci spui cum te numesti, astepti pana iti aduce comanda, semnezi ca ai primit, verifici daca sunt toate produsele ok, te duci la casierie si platesti, si asta e tot.