| Madalina08 a întrebat:

abia m-am inscris online ca reprezentant Oriflame. Imi trebuie cumva copia de pe buletin si sa semnez ceva daca m-am inscris pe internet? Sau pot sa fac comanda direct?

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Nu iti trebuie... poti face dja comanda... da ai grija

3 răspunsuri:
| Madalina08 explică:

Multumesc.

| danutza23 a răspuns:

O sa te contacteze un director la care te repartizeaza firma si vei semna un contract. cel mai probabil vei fi blocata pana la semnarea contractului de vanzare cumparare de produse.

| Lex8 a răspuns:

Da. In 3 exemplare si depuse la Posta in urmatoarele 5 zile lucratoare.