| anonim_4396 a întrebat:

dau fundita:ce fond de ten/crema coloranta(de preferat) imi recomandati? dar sa fiu undeva pe la 10-20 de lei...ieftina. am incercat un fond de ten foarte ieftin de la editt, din cauza caruia am facut multe bubite rosii care ma mancau. l-am cumparat doar pentru ca prietena mea il folosea si ea nu patise nimic.ba chiar se aranja foarte bine pe tenul ei. deci va rog: ceva bun si ieftin? eventual niste poze?

8 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sa stii ca, daca vrei cosmetice de calitate, trebuie sa dai ceva bani pe ele.
intotdeauna e adevarat proverbul:cat dai, atata face.
iti recomand sa iei ceva de cel putin 20 de lei...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Uite astea de la max factor sunt bune http://cool-cosmetics.blogspot.com/......pt-15.html poti da comanda pe net ca in magazin sunt mult mai scumpe cred

| Gabiii a răspuns:

Cel de la miss sportywinking il folosesc si euwinking

| Sunshinee a răspuns:

Miss sporty :) http://www.envy.ro/......nergy-4185 e pentru mai multe tipuri de ten (e si o varianta albastra, eu pe aia o am), depinde de tenul tau.

| Adina a răspuns:

Uite-te in revista de avon/oriflame.
Eu am de la avon.ideal shade si sunt foarte multumita.
E in jur de 18 leihappy

| yoni a răspuns:

In noul catalog de la Oriflame la pagina 50 este un find de ten la 12 lei si o crema coloranta la 10 lei. Sunt destul de ieftine dupa parerea mea, dar si destul de bune big grin

| Catalina2000 a răspuns:

O prietena si-a comandat de la avon fond de ten fresh face si este destul de bun din cate mi-a zis si costa si putin... sper sa iti placa, uite un site cu poza :) http://www.avonconnects.com.ro/docs/DOC-1684