| Iulici94 a întrebat:

dc toate fetele grasute sunt invidioase pe mine? adica se uita asa urat la mine ma vorbesc de rau?

Răspuns Câştigător
| ShadowSlck a răspuns:

Buna. Probabil esti mai slabuta decat ele si sunt invidioase pe tine pentru ca vor si ele sa devina ca tine. Nu pune la suflet tot ce-ti zice lumea. happy Numai bine. :*

1 răspuns:
| andreyyya a răspuns:

Pai cred ca ti-ai raspuns singura la intrebare daca zici ca sti sigur ca sunt invidioase pe tine doar fetele "grasute" inseamna ca esti slaba.