| OoLalaoO a întrebat:

De 5 zile mananc sanatos si fac sport deoarece vreau sa scap de burtica.Asa,nu sunt grasa, dar am burtica.Si am slabit 2 kg.Ma asteptam sa slabesc mai mult.Nu am mai mancat paine,dulciuri, cartofi..Nu inteleg. Unde am gresit?

2 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Depinde de corpul fiecăruia, mie şi 2 kg mi se pare mult. Şi totuşi sunt 5 zile, altele se chinuie luni întregi. Aşa că ai şi tu puţină răbdare!

| Slalom a răspuns:

Nu stii care este problema corpului tau si ce trebuie facut pentru a o rezolva. Aici este greseala ta happy