| anonim_4396 a întrebat:

de anul ce vine o sa avem uniforme la scoala dar am o mica problema ...eu sunt mai inalta (1.75) si imi gasesc mai greu pantofi(am un nr mare la picior. pana acum era ok purtam doar tenisi adidasi etc)dar acum nu am nici o idee cu ce sa ma pot incalta si care sa dea bine la uniforma... m-ati putea ajuta cu niste idei? plizzz

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poti incerca balerini, sau eventual sandale/pantofi cu un toc mai micut.
Acum depinde ci cum e uniforma, daca ai si pantaloni poti purta si niste pantofi sport(adidasi) negri mai clasici.

| apaplata_7449 a răspuns:

Pai si tenesii merg la uniforma. daca porti uniforma asta nu inseamna ca zi de zi trebuie sa porti pantofi care sa "deie bine" cu uniforma... poti sa porti niste opincute sau balerini nu au nici toc si poate sa fie si unii mai eleganti sau sport, depinde cum arata uniforma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pereche de converse.chit ca e uniforma personalizeaza fi creativa