| BeLyNdA a întrebat:

Salz TPU! Am si eu o intrebare:la clasele 5-8 in anul 2012 o sa avem uniforma? Mentionez ca in clasa mea nu purtam uniforme din clasa a II a(eu trec in a VI a)Cine stie sigur daca avem uniforma?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Pretenasa, depinde de scoala. Evident ca nici cum vreti voi nu va veti putea imbraca laughing
In general orice e posibil. Ar trebui sa va anunte diriginta.
Si la mine a fost la fel. thinking Din clasa I pana in a III-a nu am purtat uniforma si din a IV-a ne-a adus uniforma.

Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Alexandra7201 a răspuns:

Depinde si de scoala la care esti, pentru ca aceasta poate impune uniformele sau nu.