| yassmyna a întrebat:

De aproape o saptamana m-am pus pe slabit. big grin Imi spuneti si mie cam ce ar trebui sa mananc la micul dejun, pranz, cina. ca sa slabesc?

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Ai putea dimineata sa mananci ceva usor gen o feliuta de paine neagra cu margarina si dulteata sau cu o felie de sunca de pui, sau un bol de musli cu lapte de soia.La pranz poti manca ceva fara grasime si usor un peste sau o supa, iar seara este de recomandat sa mananci pana in 6 si ai putea incerca un gratar din carne de pui cu o salata de vara.Succes!

| ElleElenaElle a răspuns:

Pai dimineata mananci ca un rege, la pranz ca un print si seara ca un sclav.Adica dimineata mananci mult, la pranz mai putin si seara si mai putin.

Răspuns utilizator avertizat