| yassmyna a întrebat:

De aproape o saptamana m-am pus pe slabit. big grin Imi spuneti si mie cam ce ar trebui sa mananc la micul dejun, pranz, cina. ca sa slabesc?

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Ai putea dimineata sa mananci ceva usor gen o feliuta de paine neagra cu margarina si dulteata sau cu o felie de sunca de pui, sau un bol de musli cu lapte de soia.La pranz poti manca ceva fara grasime si usor un peste sau o supa, iar seara este de recomandat sa mananci pana in 6 si ai putea incerca un gratar din carne de pui cu o salata de vara.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| ElleElenaElle a răspuns:

Pai dimineata mananci ca un rege, la pranz ca un print si seara ca un sclav.Adica dimineata mananci mult, la pranz mai putin si seara si mai putin.