| anonimaanonima2A a întrebat:

de balul bobocilor vrea sa cant melodia what about love - austin mahone... cum as putea sa ma imbrac, sa imi prind parul, sa ma machiezi ( vreau ceva strident)... cel mai important este cu msa ma imbrac deoarece vreau sa ma apropi putin de acest stil.
Va rog sa ma ajutati si daca se poate sa imi dati siteuri cu magazine online...:*

Răspuns Câştigător
| Marylol a răspuns:

Pentru austin mahone what about love ti-as recomanda o sapca sic (cred ca ai parul lung si ar fi bine sa ti-l lasi desfacut) niste blugi sau pantaloni din piele aranjati cu o jagheta negra sau o jacheta de blugi nu stiu altceva mai uita-te in videoclip

2 răspunsuri:
| Aceea a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza parerea altora, pana la urma te imbraci cu ce vrei tu! Insa daca vrei sa stii cum sa te apropii de acest stil te sfatuiesc sa te imbraci in rosu deoarece este vorba despre iubire si sincera sa fiu pare banal dar nu e asa. Parul poate fi un coc simplu! Aceasta e parerea mea dar pana la urma a ta conteaza cel mai mult! Sper sa iti fie de folos!