| anonimaanonima2A a întrebat:

Vineri ( adica pe 25 ) cant la balul bobocilor impreuna cu doua fete... cantam melodia what about love si overboard.
Cum am as putea sa ma imbrac atunci cand voi canta prima melodia ( vreau ceva gen swag ) si la cealalalta cum trebuie sa ma imbrac, dar parul, manichiura si machiajul?

1 răspuns:
| Park1Suin a răspuns:

Ceva extravagant, deci?
Pai poti fi in stil Visual Kei, mie imi plac coafurile lor.Coafura,incearca ceva Visual Kei.
In legatura cu machiajul, cauta pe Youtube ceva ce-ti place.
http://www.youtube.com/watch?v=YW0vA7Rhzx0
Rochia: :) Cotrobaieste prin dulap, gasesti tu ceva.

Chiar daca raspunsul meu de mai sus nu ti-a fost prea de folos, o sa-ti dau un mic sfat:
Miscarile de scena conteaza.Gandestete si tu la cum te vei misca pe scena, pentru ca asta va da impresia de profesionista.