| artemis09 a întrebat:

De cat timp am nevoie pentru a obtine un bronz vizibil pe piele daca folosesc autobronzant? Si trebuie aplicat doar o data pe zi? Imi puteti recomanda un si anumit autobronzant?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

L'Oréal Paris Sublime Bronze lotiune autobronzanta pentru fata si corp

Efecte:
-lasa pielea bronzata natural
-hidrateaza si netezeste pielea
-protejeaza impotriva imbatranirii celulelor
-intensitatea treptat nuanta bronz
Aplicati lapte cu mâinile pe pielea curată și uscată. Se aplică de uniform, evitând sprâncenele și linia parului. După fiecare utilizare, spălați -vă pe mâini. Folosiți în fiecare zi pentru a obține nuanța dorită, apoi folositi de 2-3 ori pe saptamana.

3 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Ulei de gatit si stai maxim 30 de minute in soare este un produs foarte bun pentru a te bronza

| artemis09 explică (pentru Năstasă_Iulian_1993):

Nu am voie sa ma expun la soare din motive medicale. Intrebarea mea era alta...

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru artemis09):

Stiu si eu am facut o glumita