| Addaa_8733 a întrebat:

In putin timp am un majorat, si o sa port o rochita foarte scurta! Am o singura problema, sunt alba ca branza SI nu am de gand sa ma afisez asa! Ma gandeam sa folosesc un autobronzant, imi puteti recomanda ceva de calitate, care nu lasa pete si altfel de efecte secundare?

2 răspunsuri:
| mariaaaaa a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-7792.html

Incearca! Am o prietena care era alba alba dar albaaa! Si a cumparat Garnier Summerbody si acum e frumoasa pielea ei!

| Emeline a răspuns:

Autobronzantul e minunat, doar ca trebuie sa ai foarte mare grija cand il aplici. La incheieturi daca nu esti atenta pot ramane urme de autobronzat care in definitiv vor arata ca si cand ai fi nespalata. Te sfatuiesc sincer sa incerci de vreo 2 ori aplicarea corecta si doar apoi sa il folosesti pentru asemenea ocazii, asta ca sa nu ai surprize neplacute! :D http://www.youtube.com/watch?v=4HKVOUGZq_U Sper sa fie util!