| extazyboy a întrebat:

Buna de cateva zile m-am pensat si deja incepe sa imi creasca firicele de par si cresc de parca ar fi rase,precizez m-am pensat cu penseta nu cu bigul! De la ce se vede asa, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ZuZy123 a răspuns:

Smulgele cu penseta...Si mie asa imi apar si asa fac si eu. Sau le las sa creasca mai mari si le smulg atunci

| Jolly12 a răspuns:

Asa se intampla cu toate persoanele care se penseaza, este normal sa se vada asa.O data ce te`ai pensat trebuie sa ai grija de ele sa nu arate urat cand incep sa creasca si sa te pensezi de cate ori este nevoie.

| OanaCrsM a răspuns:

Este absolut normal, firele incep sa creasca. Le poti lasa inca 2-3 zile si apoi sa le elimini din nou.