| deaadeea a întrebat:

Buna TPU m-am pensat si eu acum cateva zile si mam luat cam naspa si vreau sa creasca acum parul mai creste daca l-am rupt din radacina si daca da in cat timp

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai îndemânare, mergi la salon, îți dau o formă și tu respecți forma lor, pensezi doar firele care au crescut. Acum stai cumințică până cresc, se mai întâmplă.
Pa, pa.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Pana are sa-ti creasca parul, creste de crescut, corecteaza cu rumel sau cu creionul de retusatwinking, in cel mult 3 saptamani o sa fie la loc, uda mereu locul cu apawinking

| C_Alecs_Alexutsa_1995 a răspuns:

Iti recomand ulei de ricin sau de argan pentru a-ti creste mai repede.Apa nu rezolva nimic(am vazut un com mai jos.Incearca in farmacii sau la lady-s.Aici te poti inscrie chiar si ca simplu client:http://ladys.ro/promo/1/CAJBMuBY