| lastyoubody a întrebat:

Am nevoie foarte mare de ajutorul vostru
mi-am pensat mustata de cateva ori iar acum cresc niste firicele negre aspre
Va rog spuneti-mi ce pot sa fac ca sa scap de ele! Daca le-as fi lasat asa in pace poate nu s-ar fi intimplat una ca asata! Va rog din tot sufletul, insa sper sa nu va rideti va implor! Dar ceva mai natural fara mari cheltuieli
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

E firul de par, s-a ingrosat, il epilezi daca nu vrei sa ai mustata laughing sau trage o fuga la un salon si-ti zice aia mai multe, dar da-le jos cu benzi de ceara nu cu penseta laughing

| lastyoubody explică (pentru InVisible99):

Cam cat ar costa niste banzi epilatoare?

| InVisible99 a răspuns (pentru lastyoubody):

De la farmec sunt 12 lei, 20 de benzi, deci iti ajunge mult si bine si la veet tot 20 la vreo 25 daca nu ma insel

| neutrino a răspuns:

Obrazul subtire cu cheltuiala se tine. Cere sfatul mamei tale si/sau, cu acordul ei, mergi la inceput la un salon. Acolo vei primi cele mai pertinente raspunsuri pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te pensezi sau folosești cremă depilatoare.