| Danyelytha a întrebat:

De cateva zile tot caut recenzii despre extensii de par. dar cu cat caut mai mult cu atat mai reu ma incurc. am gasit cateva site-uri Oscar/Buenobia/Lyen style/bel her si fabrica de extensii.
Au preturile asemanatoare si toate spun par 100% natural... Ce extensii recomandati?
Si ce ar fi mai ok clip on sau tresa de par?
va multumesc

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cam toate sunt la fel. Daca stai in Bucuresti poti gasi o multime de magazine fizice, e mai bine sa le vezi cu ochii tai inainte sa le cumperi.
Cred ca gasesti si in orasele mari.

| Mirris a răspuns:

Lasa extensiile ca ai sa ramai cheala

| Mirris a răspuns:

Mda fiecare cu gandirea lui...

| Bondarel99 a răspuns (pentru Mirris):

E adevarat ca poti sa chelesti daca iti pui multe extensii din acelea cu microring sau keratina pentru ca pun o presiune mult prea mare pe parul natural. Dar acestea pe care le pui si le dai jos usor cand vrei nu fac niciun rau.

| wonderwoman123 a răspuns (pentru Mirris):

Daca ma faci pe mine proasta, sa stii ca no sa mearga, proasto. Cum gandesti ca daca porti extensi chelesti, proasto...

| Mirris a răspuns (pentru wonderwoman123):

Nu te-am facut proasta, tu ai spus-o si da exista riscul sa chelesti.Am cunostinte cu problema asta deci sunt in cunostinta de cauza.Intereseaza-te apoi comenteaza.
PS:Faptul ca ma faci proasta asta nu inseamna pentru mine nici doi lei.Nu o lua personal.

| wonderwoman123 a răspuns:

Am incercat din toate site-urile pe care le-ai enumerat doar site-ul Oscar si pot sa spun ca sunt de calitate si m-au tinut un an de zile si sunt ca si noi.