| Gabiy2k a întrebat:

Hei. m-am decis sa-mi iau niste extensii ( clip-on) crete, din par natural si as dori daca se poate sa-mi lasati cateva site-uri, ceva recomandari. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Cel mai bun site este Divisima eu am luat de acolo si sunt foarte bune la un pret accesibil sper ca te-am ajutat.

| Gabiy2k explică (pentru Lala_Deea_1967):

Da, am auzit de Divisima. doar ca as fi optat pentru gama glam deluxe... ca am inteles ca ar fi mai groase decat cele diva. dar nu gasesc crete la glam deluxe... multumesc oricum, am sa le iau de acolo

1 răspuns: