| barbie_7363 a întrebat:

De ce mi se misca sims 3 greu, si ce pot sa fac sa nu se mai miste asa?

5 răspunsuri:
| Windswept a răspuns:

Inchide toate aplicatiile deschise, daca nu merge mai elibereaza din memorie.Nu pot raspunde exact, deoarece am jucat sims pe telefon si nu stiu ce este si cum in calculatorul tau.Cred ca exista si optiuni gen graphics, daca da seteaza-le pe toate la minim.

| dodicuta a răspuns:

Poate este memoria prea plina.

| sudsuinededouaori a răspuns:

Ceva specificatii de sistem?

| IonutDaniel21 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza cerinţelor de sistem.

Cerinţe minime de sistem - The Sims 3:
128 MB GeForce FX 5900 or Radeon 9500 graphics card
Pentium IV 2.0 GHz or Athlon XP 2000+ CPU under Windows XP (SP2)
1 GB of RAM under Windows XP (SP2)
Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+ CPU under Windows Vista (SP1)
1.5 GB of RAM under Windows Vista (SP1)

| Roxanicutza a răspuns:

Poate din cauza ca ai prea putini rami si mie mi s-a intamplat la felwinking