| kiss_4166 a întrebat:

Bunakiss! de ceva timp m-am vopsit brunetcrying si nu prea ma prinde (sunt ff alba la fatabig grin) asi dori sa ma vopsesc din nou dar castaniu dar nu vreau sa ma decolorez la par ca am inteles ca arde rau parulsad. Imi puteti spune o vopsea de par care sa prinda peste brunet dar fara decolorare inainte, cineva mi-a recomandat Palette, cica ar avea decolorant in ea.( apropo eu m-am vopsit cu "Garnier color naturals 1 ")...mersi [ dau fundita:X]

Răspuns Câştigător
| darius_7750 a răspuns:

Pai eu sunt baiat dar eu as zice cel mai bine blond daca esti alba la fata si ai ochi albas si daca ii ai caprui fa-ti parul castaniu si dai ii verde lasasti parul as ok :d

2 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Da vei folosi o culoare blonda iti va iesi parul saten
fara decolorare

happy

| kiss_4166 explică:

Dap am ochi albastrii:X:X