| SeNyS a întrebat:

Fetelor, am 17 ani, si m-am vopsit de cateva ori, pana acum am folosit numai vopsea de par Garnier, nu mi se pare prea puternica incat sa deterioreze ft tare parul, acum mi-am luat Garnier Color&Shine, cu ulei de argan si cica nu are amoniu, voi ce ziceti, e mai buna decat varianta Garnier color naturals? Multumesc:*:*:ast pareri(inca nu am aplicat'o pe par)

2 răspunsuri:
| iuliaoprea a răspuns:

Nu conteaza. Si eu ma vopsesc si am parul sanatos si frumos si lung. Eu folosesc Wellaton dar il ingrijesc apoi cu produsele de la SANTINIQUE. Sunt cele mai bune. Daca te intereseaza: black_rose_admirer

| yoana001 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai vopsesti deloc o sa-si revina parul foarte greu