| ioana2796 a întrebat:

De ceva timp ma tot ingras si nu stiu de ce.
Totul a inceput cand am luat anticonceptionale... aveam niste pofta de mancare wow. Le-am intrerupt cam de o luna, pentru ca vreau un bebelus, nu mai am aceleasi pofte de mancare, doar foarte rar si mentionez ca nu mai mananc fast-food, paine, prajeli, dulciuri destul de rar, nu mai beau sucuri, de alcool nici nu poate fii vorba.
Sa fie oare un bebe cauza? am facut un test de sarcina pe 31 oct si a fost negativ. Sunt disperata, toata lumea constata ca m-am ingrasat, iar eu nu cunosc cauza. M-as bucura foarte tare sa fie bebele cel cu "pricina", dar nu prezint alte simptome. Am mici dureri de spate, burta, care nu stiu daca pot fi considerate simpome de sarcina.
Pareri?

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna! Anticonceptionalele au efecte secundare, iar a te ingrasa e unul din efecte!

| ioana2796 explică (pentru Criiss16):

Stiu ca au acest efect secundar, de aia le-am si mentionat happy