| 111_9849 a întrebat:

. Buna. De curand am cumparat niste conversi albi. Problema este ca la munte din greseala i.am murdarit de noroi. I-am curatat.si sa zicem ca s. a luat nooroiul. Acum problema este ca i.am pus la uscat. si m-am trezit ca au niste pete galbui. Nu cred ca sunt arsi. n-a fost soare asa puternic. Ce ma sfatuiti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Tamponeaza cu putin vanish, freaca locul respectiv sa faca spuma, lasa cam 10-15 minute sa-si faca efectul si apoi tamponeaza cu apa curata.

3 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Curatai cu bicarbonat de sodiu, deoarece decoloreaza.Bafta!:*

| andr33a_5009 a răspuns:

Stergei cu servetele umede cu alcol

| andr33a_5009 a răspuns:

Stergei cu servetel umed cu alcol