| BlackRaven45 a întrebat:

De curand am devenit reprezentant Avon. Ieri mi-a venit comanda si maine as vrea s-o platesc. La ce banca sa merg? Cum se plateste? Ca habar n-am...

P.S.Imi cer scuze pentru categorie daca nu este corecta dar nu am stiut unde sa pun intrebarea...

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1) Categoria nu e gresita
2) Intra aici >>> http://www.catalog-avon.ro/cum-comand-produse-avon.php

| BlackRaven45 explică (pentru OnuOnulică):

1) Ok
2) Am spus cum platesc comanda nu cum pun o comanda daca nu te superi ca spun...

| Ankiiiiiii a răspuns (pentru BlackRaven45):

OnuOnulica ti-a dat un link corect.
CUM PLATESC?

Pachetele sunt expediate prin Posta Romana sau Curier Rapid in sistem ramburs (platiti in momentul in care ridicati coletul).
Veti plati valoarea produselor comandate plus taxa de transport: 6, 9-19, 9lei.
Nu e clar? happy

| BlackRaven45 explică (pentru Ankiiiiiii):

Pai a venit ieri curierul si nu mi-a cerut nimic. Eu cred ca trebuie sa platesc la banca. Si aia nu stiu. Cum sa fac sa platesc la banca? Ca nu stiu pentru ca asta e prima mea comanda.

| Ankiiiiiii a răspuns (pentru BlackRaven45):

Scuze dar nu te pot ajuta! Eu doar clarificam raspunsul de mai sus. Intreaba si tu pe un forum, sau vorbeste cu un reprezentant mai priceput. Bafta! happy