| Tobessjd a întrebat:

De fiecare dată când îmi iau un bic, funcționează numai pentru o singura epilare.In următoarea zi pur și simplu nu mai taie.Ce pot sa fac sa reziste mai mult?
P.S:folosesc un bic cu 2 lame

6 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Încearcă cu 3 lame

| noname2021 a răspuns:

Ia cu 3 de la gillette

| Bianncax a răspuns:

Eu am folosit unele pe care scria Soleil parca si aveau 3 lame, m-a tinut mult. Nu uita sa il schimbi dupa o perioada de timp?

| Andreeush a răspuns:

Dacă iei unul de proastă calitate bineînțeles că îl folosești doar o dată.

| Justme1997 a răspuns:

Ca sa tina mai mult folosește-te la duș, cu spuma de ras

| nojudgements a răspuns:

Probabil iti iei bic uri de unica folosință sau de proasta calitate. Incearca gillette