| AndreeaD10897 a întrebat:

Bună. De jumătate de an aveam un piercing in buric. L-am schimbat cu unul mai mare și mi s-a despicat pielea și practic gaura nu mai exista. Mi-a rămas ca o galma, in cât timp se vindeca? As putea sa-mi fac altul in 2-3 săptămâni? Menționez ca nu ma doare deloc, nu mi-a curs sânge, practic se umflase acolo și s-a uscat pana s-a subțiat de tot pielea si a căzut piercing-ul. As vrea sa-mi fac altul deoarece arată foarte inestetic.

1 răspuns:
| sammie a răspuns:

Eu nu cred că este o idee bună să îți mai faci unul având în vedere că ți s-a umflat. A doua oară s-ar putea să-ți curgă sânge sau să ajungi la spital.