| ana2509 a întrebat:

De la un timp ma tot gandesc sa ma tund scurt de tot. Am parul foarte lung, pana la fund si vreau sa-l tund, m-am saturat de el. Nu stiu ce sa fac, ma tot gandeam la un buzzcut(cap ras) si ma tem ca nu ma va prinde bine dat fiind faptul ca sunt un piculet grasuta si am bolfebig grin vreau foarte tare s-o fac dar ma tem sa nu regret. Va rog ajutati-ma(((

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa regreti.Una este sa-l scurtezi putin cate putin si alta sa treci de la par lung la cap ras cum vrei tu.

| VibeTrix a răspuns:

Nu te tundeeee! Si eu aveam parul foarte lung si l-am taiat.sad (il am pana la umeri)
Lasa-l asa. sau taie varfurile. O sa regreti, si eu am regretat foarte mult.

| MistretulPufos a răspuns:

Doneaza-l la copiii cu cancer daca vrei, eu daca as fii tu nu m-as tunde

| dianabaumli a răspuns:

Iti recomand acest tunsori pentru par scurt daca nu vrei o schimbare chiar atat de dramatica.:) De fapt gasesti exemple si cu undercut.:)

http://trenda.ro/frumusete/tunsori-scurte-femei/

| NOTevenClose a răspuns:

Nu ii mai spuneti ba ca o sa regrete. Oamenii isi schimba gusturile, stiti voi sigur ca nu o sa ii placa?
Fa cum vrei tu. E adevarat ca exista posibilitatea sa iti para rau, dar nu daca iti faci o tunsoare care chiar sa iti placa si sa te prinda bine. Depinde de fizionomia fetei tale, culoarea tenului, etc. Mie personal imi plac Mohawk-urile, cu parul ramas tinut putin lung, pe o parte sau impletit pe mijloc. (Ma fac hairstylist, deci am la ce ma gandi :D)
Uite o idee:
https://www.youtube.com/watch?v=MONFIjSkHPM

sau astea sunt geniale:
https://www.google.ro/......ps?/search

Nu te lua dupa cei care iti spun ca nu ti-ar sta bine, doar tie trebuie sa iti placa, si tu trebuie sa te simti confortabila in pielea ta :*
Succes, ma anunti daca decizi sa te tunzi asa, sunt curioasa!

| Mar1a a răspuns:

Ai sa regreti foarte mult pentru asta