| anonim_4396 a întrebat:

Buna de o saptamana jumate nu dorm noaptea decat 2-3 ore si de atunci am cearcane mari la ochi.Mai pot scapa de ele sau raman asa chiar daca dorm? funda restul vot

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

De ce nu dormi? Lucrezi sau nu poti dormi? Daca lucrezi, atunci fii linistita ca, daca te vei odihni, atunci se vor repara de la Sfanta natura sau cu o masca de castravete rece! Daca nu poti dormi si nu lucrezi, atunci sa observi de ce nu poti dormi: ai vreo suferinta fizica?, ceva te deranjeaza sufleteste? Gaseste motivul si poate TpU te ajuta sa dormi bine si sa nu mai ai cearcane! Te imbratisez!

| anonim_4396 explică (pentru Caro34):

Mi-a intrat in cap ca nu pot si de asta

| Caro34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista un motiv pentru asa?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Somnul te poate ajuta cel mai mult!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, iti trebuie somn.

| tibi1701 a răspuns:

Pai te poti farda, dar cel mai bine e sa te culci noaptea cel putin 8 ore

| tibi1701 a răspuns:

!