| Sweety_3695 a întrebat:

De revelion voi purta o rochita neagra, mulata pe corp.Problema e ca nu stiu daca sa imi iau colanti sau nu.De frig nu e problema, deoarece va fi cald.Ma gandeam ca daca imi iau colanti va fi prea mult negru din cap pana in picioare si nici pantofi nu pot purta pentru a da o pata de culoare deoarece e la cineva acasa. Ce ziceti? Sa imi pun mai bine un dres de culoarea pielii? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Colanții în niciun caz, vei fi toată neagră din cap până în picioare! Un dres de culoare pielii sau cu un model mai special!
Baftă și distracție plăcută!

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

In niciun caz cu colanti. Ia-ti niste ciorapi de culoarea piciorului si va fi perfecthee hee

| Cherry56 a răspuns:

CLAR NU, arata oribil niste colanti ca rochie eleganta, mai bine opteaza pentru un dress negru sau unu rosu daca vrei sa fie o pata de culoare poti alege si ceva accesorii colorate: o geanta, o bratara, lantz, ceva in par...etc tongue

| QueenOfLeon a răspuns:

Fără colanţi.Nu îmi place combinaţia de colanţi cu ceva mulat, sau fustiţe scurte. Oribil. Dacă vrei să îţi scoţi ţinuta din anonimat, poţi să o accesorizezi:cercei, brăţări, coliere drăguţe, poţi chiar să îţi faci şi părul ceva mai special.Desigur,poţi să iei un dres colorat după cum a spus şi 'Cherry56', iar dacă o să fii acasă la cineva şi nu vrei să fii chiar aşa de elegantă, poţi să ai peste o jachetă de blugi sau orice alt material. Sper că te-am ajutat.Bye şi distracţie plăcută happy

| tpurotpuro a răspuns:

NU colanti. Dresul de culoarea pielii arata mult mai bine, mai ales in asemenea imprejurimi.Arata si mai sexy daca ai picioare frumoase. Dar trebuie sa ai mare grija de cum arati pe picioare.Adica trebuie sa fii epilata, sa nu ai bube sau chestii de astea. Daca e sa ai o iritatie sau ceva, ar trebui sa iti iei de alta culoare, dar sa NU fie negru.Nici culori stridente, caci strici tot aspectul rochiei. Un maro deschis e perfect.Deci tine minte! NU culori stridente, rosu, verde sau prostii de astea.NU da delooc bine, mai ales cu o rochie eleganta neagra. Pupici:*
Funda?

| Onutzyk a răspuns:

NU!
Va fi prea negru si vei parea ca la o inmormantare...
Mai ibine iti pui un dres de culoarea pielii.sau ceva in genu, dar NU colanti

| Ochiialbastrii a răspuns:

Nu iti pune colanti happy Mai bine un dres de culoare pieliiwinking

| ONU_1115 a răspuns:

Mie nu imi place cum arata cu colati...
O sa fii prea in negru.
Acuma faci ce vrei happy
E alegerea ta!

| Christine_8641 a răspuns:

Nuu colantii. Dres de culoarea pielii e perfect. Si rochitei daca este neagra fara model sau alta culoare ii poti cumpara o fundita sa i. o prinzi pentru a nu parea ca la cimitir. O fundita de par bej sau crem de exemplu.